طراحی زیبای دکوراسیون داخلی یک فروشگاه کافه بستنی در کره جنوبی

کافه ها محیط هایی جهت دورهمی های دوستانه و برای آرامش  و سرگرمی به حساب می آیند. با توجه به کارایی یک کافه، دکور آن نیز متفاوت خواهد بود. کافه بستنی از مکان هایی است که افراد برای سرگرمی به آن سر می زنند. بنابراین دکور کافه بستنی با کافه های دیگر دارای تفاوت هایی است. طراحی این مدل کافه ها باید به شکلی باشد که مخاطب را در وهله اول جذب کند. استفاده از رنگ های شاد و پاستیلی در کافه بستنی ها معمولا رعایت می شود. هم چنین المان های عروسکی و فانتزی در طراحی داخلی این مکان از قدیم استفاده می شده است. کافه بستنی ها، حس خاصی دارند. آنها یک محصول شاد و پر انرژی می فروشند. رنگی بودن فضا یکی از ویژگی های مهم کافه بستنی به حساب می آید.

طراحی داخلی کافه


کافه بستنی “Ah-chu”

 

کافه بستنی “Ah-chu” در شهر ” Gimpo”، یکی از شهرهای کره جنوبی واقع شده است. طراحی این کافه بستنی توسط گروه طراحی ” Wanderlust” انجام شده است. طراحی داخلی این کافه به معنای واقعی، مناسب یک بستنی فروشی است. بازتاب بستنی به عنوان محصول این کافه به طور واضح در تمام طراحی این کافه دیده می شود. در طراحی این کافه از رنگ های شاد و زنده سفید، مشکی، بنقش پاستیلی و قرمز کمرنگ پاستیلی استفاده شده است. این رنگ ها حس تازگی و نشاط را القا می کند.

طراحی داخلی کافه

 

کارفرما برای طراحی این کافه دو درخواست از گروه طراحی داشته. اولین مورد اینکه فضای کافه برای مشتریان جذاب باشد. دوم اینکه طراحی داخلی به شکلی باشد که مشتریان را برای بازدید از کافه ترغیب کند. تیم طراحی با توجه به حس شادی و نشاط بستنی و مخاطب اصلی آن، یعنی کودکان طراحی این کافه را به شکلی که در تصاویر نمایان است؛ طراحی کرده است.

 

طراحی داخلی کافه

طراحی داخلی کافه

طراحی داخلی کافه

طراحی داخلی کافهطراحی داخلی کافهطراحی داخلی کافهطراحی داخلی کافه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام ناشر : یک هزار
یک هزار
این مقاله توسط : در تاریخ : در وب سایت ثبت و در تاریخ : جولای , 2020 مورد ویرایش قرار گرفت